Výběrové řízení na pozici VEDOUCÍ PROVOZU A SPRÁVY BUDOV

11. 08. 2023 – 25. 08. 2023

Vlastivědné muzeum v Olomouci

Vlastivědné muzeum v Olomouci hledá uchazeče/čku na pozici:

Vedoucí provozu a správy budov na hlavní pracovní poměr.

Hledáme někoho, kdo si naše krásné historické stavby vezme za svoje a bude o ně pečovat jako o vlastní dům. Dotyčného čeká hodně práce a výzev, ale bude to práce také kreativní, velmi proměnlivá a určitě uspokojující, jelikož odbor provozu je úzce zapojen do vzniku a výroby našich vlastních výstav. Kromě klasické správy budov povede nový vedoucí menší tým a naši výrobní dílnu, kde pracují šikovní truhláři/stolaři a modeláři.

Popis pozice:

  • vedení provozní správy majetku a budov
  • zastřešení koordinace externích dodavatelů služeb z pohledu oprav a zajištění výstavních akcí
  • zajištění fungování vodovodů, odpadů, vzduchotechnických zařízení, kotelny, elektroinstalace, …
  • spolupráce na projektovém řízení
  • vedení provozních deníků, zajištění servisu, vypracování plánu kontrol a údržby
  • dodržování zásad BOZP a PO
  • vedení menšího týmu osob
  • administrativa na PC, reporty, výkazy, hlášení ČSÚ
  • správa vozového parku

Váš profil:

  • odborná praxe alespoň 3 roky na podobné pozici (správa budov, údržba, …)
  • min. SŠ s maturitou
  • zkušenosti s řízením menšího kolektivu
  • flexibilita, organizační schopnosti, zodpovědnost, technické myšlení, samostatnost
  • uživatelsky práce na PC
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • ochota dále se vzdělávat

Naše nabídka

  • pracovní smlouva na plný pracovní úvazek na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • pružná pracovní doba
  • 25 dnů dovolené, dalších 5 dní volna dle kolektivní smlouvy
  • mobil, PC, firemní akce, volné vstupy do muzeí, stravenkový paušál, bezúročné půjčky…
  • nástup je možný již od 1. 9. 2023 nebo dohodou
  • platové podmínky se řídí nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 10.
  • místo práce: Olomouc – centrum (Náměstí Republiky 5)

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat:

  • motivační dopis
  • strukturovaný životopis

Pokud Vás tato pozice zaujala, prosíme o zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu do 25. 8. 2023 na e-mailovou adresu: berkova@vmo.cz nebo hacsikova@vmo.cz.

Než si projdeme všechna CV, chvilku to zabere, ale určitě se co nejdříve ozveme všem reagujícím zájemcům se zpětnou vazbou a dalším postupem. Děkujeme za strpení a těšíme se na spolupráci.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky čísle 585 515 166.

Modul: Akce