Výběrové řízení na pozici ASISTENT PRODUKCE/SPRÁVCE IT

05. 09. 2023 – 14. 09. 2023

Vlastivědné muzeum v Olomouci

Vlastivědné muzeum v Olomouci hledá uchazeče/čku na pozici:

Asistent produkce/správce IT na hlavní pracovní poměr.

Hledáme aktivního, samostatného kolegu/kolegyni, který/á se bude produkčně podílet na zajištění akcí a výstav a starat se o naši počítačovou síť. Na dotyčného čeká spolupráce napříč celým muzeem, je proto nezbytné mít vynikající komunikační schopnosti. K zahození určitě nebude ani schopnost operativně reagovat na vzniklé situace či umět detailně plánovat a organizovat. Kromě toho bude nový kolega dohlížet na bezproblémový chod všech našich počítačových systémů, podílet se na zavádění systémových aplikací, programů a IT standardů a spravovat doménové servery.

Náplň práce:

  • spolupráce při zajištění a koordinaci akcí/ projektů
  • komunikace s externími dodavateli služeb
  • dodržování harmonogramu prací
  • spolupráce s realizačním týmem
  • řešení vzniklých problémů a nenadálých situací
  • práce na PC - tvorba podkladů pro objednávky a faktury atd.
  • účast při realizaci eventů
  • zajišťovat, aby vše po stránce IT fungovalo tak, jak má
  • zabezpečovat ochranu dat, jejich zálohování a ochranu proti virům
  • nákupy a instalace nových počítačů a softwarů
  • zajišťovat provoz interní ICT infrastruktury
  • správa a údržba počítačových sítí (notebooky, pracovní stanice, tiskárny, servery, mobilní zařízení atd.)
  • podílení se na implementování firemních a systémových aplikací, programů a IT standardů
  • správa doménového systému a serverů
  • komunikace a podpora zaměstnancům, řešení požadavků (poskytování servisní a technologické podpory)
  • řešení operativních úkolů
  • sledování bezpečnostních incidentů a nejnovějších IT security trendů ve světě

Profil uchazeče:

  • SŠ/VŠ vzdělání nebo praxe není nutná
  • vynikající komunikační schopnosti
  • schopnost plánovat a organizovat
  • schopnost zvládnout řadu administrativních procesů
  • přesnost a spolehlivost, umění stanovovat priority
  • vynikající znalost českého jazyka, znalost anglického jazyka výhodou
  • koncepční myšlení
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • očekáváme perfektní orientaci při práci na PC
  • znalosti pro zajištění provozuschopnosti počítačů
  • umění vysvětlit technické procesy tak, aby byly jasné a srozumitelné zákazníkům i zaměstnavateli
  • zkušenosti s konfigurací a podporou běžného kancelářského hardwaru (PC, tiskárny, wifi …)
  • všeobecný rozhled v IT problematice, přehled/orientaci mezi produkty HW a SW
  • znalost fungování počítačových sítí, znalost síťových komunikačních protokolů, znalost problematiky VPN
  • zručnost (UTP kabeláž, drobné opravy HW, výměna tonerů apod.)
  • samostatnost, schopnost učit se novým věcem, spolehlivost a pečlivost

Naše nabídka:

  • zajímavá pracovní pozice v renomované instituci
  • najdete u nás stabilitu státní organizace se širokým zázemím a jistotou
  • svoji práci si můžete rozplánovat v rámci pružné pracovní doby
  • odpočinek naberete při 25 dnech volna, k tomu navíc přidáme dalších 5 dnů volna z kolektivní smlouvy
  • dostanete od nás firemní mobil a PC, abyste byl/a být mobilní
  • můžete se těšit na firemní akce, volné vstupy do muzeí, stravenkový paušál, bezúročné půjčky
  • najdete nás přímo v centru Olomouce na Náměstí Republiky 5
  • čeká vás pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • nástup je možný již od 1. 10. 2023 nebo dohodou
  • platové podmínky se řídí nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 9.

Pokud Vás tato pozice zaujala, prosíme o zaslání strukturovaného životopisu do 14. 9. 2023 na e-mailovou adresu: berkova@vmo.cz nebo hacsikova@vmo.cz.

Než si projdeme všechna CV, chvilku to zabere, ale určitě se co nejdříve ozveme všem reagujícím zájemcům se zpětnou vazbou a dalším postupem. Děkujeme za strpení a těšíme se na spolupráci.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky čísle 585 515 166.

Modul: Akce