Den pro zdraví

07. 09. 2019

Arboretum Bílá Lhota


Dny evropského dědictví v Arboretu Bílá Lhota – Přednáškový cyklus s názvem Den pro zdravíOd 9 do 15 hodin budou na Jizdárně arboreta probíhat přednášky MUDr. Hany Váňové (zabývající se homeopatií), Mgr. Jarmily Podhorné (Naděje - byliny; bylinné kůry, tinktury), Mgr. Blahoslava Melhuby (učitele a dlouholetého včelaře) a RNDr. Ireny Vágnerové (AOPK, péče o přírodu a krajinu).

Přednáška Mgr. Jarmily Podhorné 7. 9. 2019 v Arboretu Bílá Lhota probíhá i s poradnou, osobní konzultací a prodejem pouze od 10 do 12 hodin!!!

MUDr. Hana Váňová 7.9.2019 v Arboretu Bílá Lhota bude přítomna od 9 do 16 hodin pro osobní konzultaci, ale prodej svýcarských produktů značky Just..

.

Po ukončení přednášek v 15 hodin Vás rádi pozveme i  na komentovanou prohlídku arboreta, kdy Vás poutavou a zajímavou formou provede dlouholetý správce parku Bc. Stanislav Hekele.

Během celého přednáškového cyklu bude v parku probíhat prodej výrobků s certifikátem Haná - regionální produkt.

Bude možné zakoupit si ručně vyrobená mýdla, mléčné výrobky, zboží prodejen zdravé výživy, kávu, čaj, sušené ovoce, přírodní kosmetiku, oleje, med, bylinkové sirupy, produkty z česneku atd. ).

 

Od 16 do 20 hodin bude hrát k poslechu i tanci cimbálová muzika Vojara z jižní Moravy. Zveme všechny na košt vín na Jizdárnu arboreta.

 


Den pro zdraví
Modul: Akce