Krajská kola Geologické olympiády 2020 ON-LINE

15. 04. 2020

Vlastivědné muzeum v Olomouci


Krajská kola Geologické olympiády 2020 se uskuteční ve středu 15. dubna 2020 v 10.00 hodin elektronickým způsobem (elektronický test).

 

Test bude přístupný na elportálu Masarykovy univerzity (tradičně na adrese: https://is.muni.cz/elportal/ekurzy/geo2020).

Přihlášení soutěžícího

Soutěžící se musí přihlásit pomocí svého čísla (učo) a hesla, u kterých je vhodné dopředu ověřit jejich platnost.

 

Spuštění elektronického testu

Soutěžní test bude možné spouštět na různých zařízeních (PC, tablet, chytrý telefon), ale je vhodné si vyzkoušet, jestli bude správně fungovat na vašem zařízení. K tomu jsou na elportálu zveřejněné testy okresních kol (v záložce Krajská kola).

Spouštění elektronického testu bude obdobné jako u školního a okresního kola.

Soutěžní test půjde jako obvykle spustit pouze jednou a bude trvat maximálně 30 minut, avšak bude možné jej splnit pouze 15. dubna během jedné hodiny mezi 10. až 11. hodinou. Nejpozději v 11.00 hod. se všechny testy – tedy i ty rozpracované – uloží a uzavřou.

Při testu BUDE NOVĚ MOŽNÉ používat internetové vyhledávání (pozor, abyste si při tom omylem neuzavřeli stránku se soutěžním testem), vyhledávání v knihách, svých poznámkách a podobně, ale NEBUDE DOVOLENÉ RADIT SE s jinými osobami jakýmkoliv způsobem.

Vyhodnocení testu

Předběžný počet bodů uvidíte ihned po složení testu. O celkovém vyhodnocení se dozvíte ze zaslaného e-mailu. Elektronickou poštou vám budou doručeny vaše diplomy i to, zda postupujete do celostátního kola.

Věcné ceny budou muset vítězové v letošním ročníku oželet. Rovněž musíme informovat, že vzhledem k epidemii koronaviru se v letošním roce nebude moci náš národní tým zúčastnit mezinárodní olympiády IESO.


Krajská kola Geologické olympiády 2020 ON-LINE
Modul: Akce