Otevřené muzeum

27. 11. 2020 – 31. 12. 2021

Vlastivědné muzeum v Olomouci


Jsme tu stále – jsme tu pro Vás on-line!


Vlastivědné muzeum v Olomouci se stejně jako na jaře rozhodlo přijít za vámi, svými návštěvníky, s informacemi z aktuálních výstav. Pravidelně vysíláme prostřednictvím dostupných informačních kanálů jako Facebook, Instagram, webové stránky muzea a tisk, a tak už celý měsíc (od 18. října 2020) můžete spolu s námi nahlížet do výstav Jiří Louda – život mezi erby a České korunovační klenoty na dosah, které bohužel musí zatím zůstat zavřené.

Edukační oddělení muzea se snaží tyto virtuální dveře do muzea ještě více otevřít.
Proto na webových stránkách muzea najdete nyní novou záložku

Otevřené muzeum.

Co najdete v Otevřeném muzeu?
Balíčky.
Balíčky výstav.


Jestliže patříte k našim stálým on-line návštěvníkům, jistě se k vám mnohé informace z našich aktuálních výstav již dostaly. Balíček Otevřeného muzea vám je přinese vždy všechny na jednom místě, a to spolu s dalšími zajímavostmi, které budeme průběžně doplňovat.
Edukátorky Tereza Vychodilová a Iva Spáčilová samozřejmě nezapomněly ani na dětské návštěvníky, pro které jsou připravené hry a soutěže, nebo na učitele – ti zde naleznou kromě informačních zdrojů pracovní listy a metodiky do výuky. Navíc každá výstava díky Otevřenému muzeu zůstane virtuálně přístupná i po svém skončení.

A začínáme Životem mezi erby Jiřího Loudy

https://www.vmo.cz/otevrene-muzeum

https://padlet.com/vmolomouc/7uyg3t6c6utfwvsw?fbclid=IwAR3_0NCN-x_Gqb5Q_zPSeKXPv8bbfhsLW04MeEtj1_wNVpQDZKpxB6pVx4o

Vaše OTEVŘENÉ MUZEUM - Pojďte do toho s námi on-line!


Otevřené muzeum
Modul: Akce