Národní soutěž fotografie

01. 09. 2022 – 04. 06. 2023

Vlastivědné muzeum v Olomouci


Změna je život, což platí i o Národní soutěži fotografie, která se po třiceti letech vrací zpět do Olomouce, do Vlastivědného muzea, a kde také vyvrcholí slavnostním vyhlášením vítězů v květnu 2023 v muzejním sále Václava III.

Tímto vás všechny, které pohltilo kouzlo fotografie… vás všechny, kteří se rádi a vášnivě věnujete fotografování, zveme – pojďte se zúčastnit spolu s námi.

https://foto.nipos.cz/narodni-foto-2022/ 

https://www.fotonarodni.cz/

https://www.fotonarodni.cz/news/propozice-narodni-souteze-fotografie-2023-a-prihlaska/

---

V srpnu to bude přesně 30 let  od doby, kdy se ve Vlastivědném muzeu v Olomouci konala výstava a vyhlášení výsledků 13. Národní soutěže amatérské fotografie 1993. V současnosti se Národní soutěž do tohoto muzea v Olomouci vrací. Jsme přesvědčeni, že ve spolupráci s Vámi, kteří máte rádi fotografii, využijeme jeho výstavních prostor, zájmu jeho pracovníků i dalších možností, které Olomouc jako krajské  a univerzitní město nabízí k dalšímu zkvalitnění soutěže. Aby bylo dost času k přípravě kvalitních a zajímavých soutěžních fotografií, vyhlásili jsme zahájení 43. ročníku soutěže již ve Svitavách 7. 5. 2022, kde jsme zároveň vyhlásili témata jednotlivých kategorií. Dnes vyhlašujeme Propozice Národní soutěže fotografie 2023.

Jsme přesvědčeni, že příští ročník soutěže se i s Vaší pomocí, vrátí účastí i kvalitou fotografií k úspěšným ročníkům před covidem.

Příjemné prožití letních dní a dobré světlo přeje

Milan Sedláček

odborný pracovník NIPOS-ARTAMA


Národní soutěž fotografie

Národní soutěž fotografie 2022/2023

NSF - Odborná rada (118 kB)
Modul: Akce