Slavnostní koncert ku příležitosti 30. výročí Sametové revoluce

20. 11. 2019

Vlastivědné muzeum v Olomouci


Vážení přátelé.

Je nám to velice líto, ale musíme Vám tímto oznámit, že pan Jaroslav Wykrent, který měl dnešní večer vystoupit na koncertu ke 30. výročí Sametové revoluce u nás, ve Vlastivědném muzeu v Olomouci, je v péči lékařů. Pan Wykrent i my jsme do poslední chvíle doufali, že přeci jen bude možné jeho účinkování na této akci. Budeme však na něj myslet a doufat v jeho brzké uzdravení. Věříme však, že vy všichni, kteří dnes k nám večer přijdete, si i přes tuto smutnou zprávu, užijete příjemné chvíle.

Děkujeme Vám za pochopení.

https://www.youtube.com/watch?v=RUAvQ7SRAKY&feature=youtu.be

----------

Letos si připomeneme 30. výročí sametové revoluce. Československo se v listopadu 1989 zbavilo totalitního režimu a vrátilo se mezi svobodné demokratické země. 

Vlastivědné muzeum v Olomouci si připomene toto významné výročí Slavnostním koncertem, který proběhne ve středu 20. listopadu od 19:00 hodin v reprezentačních prostorech sálu Václava III. Vlastivědného muzea v Olomouci.

Na koncertu vystoupí přední čeští umělci, písničkáři Jaroslav Hutka, Jiří Dědeček, Jaroslav Wykrent a Richard Pogoda. Nebude se však jen zpívat, ale také vzpomínat, jak a kdo prožíval dny Sametové revoluce…

Večerem bude provázet Václav Žmolík.

Vstupenky na koncert, v ceně 40,- Kč, budou v prodeji na recepci Vlastivědného muzea v Olomouci (Nám. Republiky 5, Olomouc) a v agentuře Arks Plus s.r.o. (Dolní hejčínská 350/31, Olomouc).

 

https://www.vmo.cz/akce/136/slavnostni-koncert-ku-prilezitosti-30.-vyroci-sametove-revoluce

http://arks-plus.cz/kontakt/


Slavnostní koncert ku příležitosti 30. výročí Sametové revoluce
Modul: Akce